Sterylizatory i sanityzatory 0

Zgodnie z wymogami sanitarnymi, żaden salon kosmetyczny nie może funkcjonować bez preparatów i akcesoriów do sterylizacji i dezynfekcji. Pomagają one wyeliminować wszelkie formy drobnoustrojów – grzyby, bakterie i wirusy. Narzędzia używane w salonie wyjaławia się wykorzystując działanie wysokich temperatur, promieniowania UV i jonizacji. 

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę wybierając suszarkę do salonu? 0

Suszarka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu fryzjerskiego. Pomaga stylizować włosy i nadawać im pożądaną formę. Na rynku znajdziemy mnóstwo różnych modeli wyposażonych w rozmaite dodatkowe funkcje. Jaką suszarkę wybrać? W podjęciu słusznej decyzji pomoże kilka kryteriów, jakie powinien spełniać profesjonalny sprzęt o dobrej jakości.

czytaj całość »
Wyposażenie Twojego salonu fryzjerskiego 0

Myśląc o otwarciu salonu fryzjerskiego pojawia się wiele pytań o jego podstawowe wyposażenie. Salon fryzjerski to nie tylko meble ale również cała gama podstawowych i niezbędnych akcesoriów. 

Wyposażenie salonu fryzjerskiego powinno zapewniać wygodę oraz komfort klientów oraz ułatwić pracę fryzjerów.

Poniżej podpowiadamy na jakie elementy należy zwrócić uwagę.

 

czytaj całość »
Myjnia fryzjerska THOMAS Ayala 0

Firma Ayala jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Materiały są najwyższej jakości. Zadbano o wszystkie szczegóły. Przeszycia są równe i eleganckie. Użyta armatura produkcji włoskiej to wysoka półka. Do tego stopnia jest dobra, że dają na nią 5 lat gwarancji.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl