Zbieraj punkty za zakupy
Co to jest System Punktów ?

W trosce o zadowolenie naszych klientów stworzyliśmy System Punktowy. Zakup produktów w naszym sklepie premiowany jest punktami. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie modnakaja.pl posiadają wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w Sklepie. 

System Punktów po raz ostatni był aktualizowany: 15 grudnia 2014. Wszystkie transakcje wykonane przed aktualizacją systemu pozostają bez zmian.

Jak działa System Punktów ?
Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty modnakaja.pl. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w zakładce moje punkty. Podczas składania w przyszłości kolejnych zamówień, jeśli Klient posiada zatwierdzone punkty pojawia się możliwość zapłaty za towar przy ich użyciu.

Punkty i ich wartość
Aktualnie, za każde 1,00 zł wydane w sklepie zostanie naliczony 1 pkt 

Dla przykładu:

          Wartość za zakupy:  1,00 zł = 1 pkt 
          Wartość przyznanych punktów:  1 pkt = 0,03 zł

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia. Przelicznik widoczny tutaj zawsze aktualny.

Wydawanie Punktów za zakupy
Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz je użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie modnakaja.pl. W każdym momencie możesz zapłacić za dowolne produkty zgromadzonymi punktami. Warunek jest jeden - musisz mieć wystarczającą ilość punktów do opłacenia całego zamówienia. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia częściowo gotówką, a częściowo punktami. W momencie składania przez Ciebie zamówienia, system sprawdza stan Twojego konta punktowego. Jeśli posiadasz wystarczającą liczbę punktów w formularzu finalizacji zamówienia na liście dostępnych form płatności pojawi się opcja „Punkty”. Jeżeli skorzystasz z możliwości opłacenia zamówienia punktami, odpowiednia liczba punktów zostaje rezerwowana na Twoim koncie do momentu zrealizowania zamówienia. Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z Twojego konta. W przypadku anulowania zamówienia zarezerwowane punkty powracająca Twoje konto.

Minimalna wartość zakupu
W tej chwili nie jest ustalona minimalna wartość zamówienia aby móc wykorzystać zebrane punkty. 
Zachęcamy co jakiś czas sprawdzać tę stronę, gdyż warunki punktowe mogą się zmienić.

Czy dostanę punkty za koszty wysyłki ?
Nie. Podczas naliczania punktów za zamówienie nie są uwzględniane koszty wysyłki.
 
Czy dostanę punkty za kwotę podatku ?
Tak. Podczas naliczania ilości punktów uwzględniana jest pełna kwota którą płaci klient za produkty w zamówieniu, a więc z uwzględnieniem podatku. 

Czy dostanę punkty za przecenione produkty ?
Tak. W procesie naliczania punktów są brane pod uwagę produkty których cena jest ceną promocyjną. 
Czy dostanę punkty za zamówienia opłacone punktami ?
Nie. W procesie naliczania punktów nie są brane pod uwagę zamówienia za które zapłacono punktami z dotychczasowej puli punktów.
 
Zastrzeżenia co do produktów
Aktualnie brak jest ograniczeń co do produktów nabywanych przy użyciu punktów
 
Ograniczenia cenowe produktów
W tym momencie nie ma ograniczeń do zakupu za punkty produktów promowanych i przecenionych w naszym sklepie
 
Warunki użytkowania
Punkty naliczane są tylko klientom zarejestrowanym w modnakaja.pl. Zdobyte punkty wykorzystać można tylko w modnakaja.pl. Uzyskane punkty nie podlegają wymianie na gotówkę. Uzyskanych punktów nie można przekazać innym klientom sklepu. Uzyskane punkty można wykorzystać jedynie zamieniając je na produkty zakupione w modnakaja.pl.  Zachęcamy co jakiś czas sprawdzać tę stronę, gdyż warunki punktowe mogą się zmienić.
 
Kiedy wystąpi problem ? 
W razie jakichkolwiek pytań, problemów lub wątpliwości związanych z Systemem Punktów prosimy o kontakt z naszym sklepem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl