i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Urządzenie kombajn kosmetyczny 11w1

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 25 000,00 zł 25000.00
Cena netto: 20 325,20 zł
ilość szt.
Zyskujesz 25 000 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CS
Kod produktu: Urządzenie kombajn kosmetyczny 11w1

Opis

Urządzenie kosmetyczne  - kombajn kosmetyczny 11 w 1 Elite-1100

Opisywane urządzenie kosmetyczne   to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Umożliwia przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie. To urządzenie  posiada 10 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który w czytelny sposób prowadzi kosmetyczkę  przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

Urządzenie kosmetyczne Elite Face System przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów na  twarz, szyję i dekolt. Jest to urządzenie kosmetyczne , które posiada zaawansowane technologie do oczyszczania, dotlenienia, tonowania i zabiegów regenerujących. Urządzenie to pozwala na dwie różne metody pracy.

Praca w oparciu o gotowe programy zabiegowe w których  kosmetyczka przeprowadza diagnostykę cery, a następnie urządzenie towarzyszy jej na wszystkich etapach zabiegu , począwszy od analizy przez każdy krok zabiegu, wskazując najbardziej odpowiedni rodzaj oraz  technikę zabiegu.

Drugim sposobem pracy są zabiegi dobierane ręcznie. W tym przypadku  kosmetyczka określa typ niedoskonałości i osobiście dobiera rodzaj zabiegu. Jeśli to konieczne może skorzystać również z pomocy urządzenia, które pokaże charakterystykę każdej niedoskonałości skóry i zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązania zabiegowe.

Opisywane urządzenie ma wbudowane  11 różnych  urządzeń które umożliwiają wykonanie kilkudziesięciu różnych zabiegów kosmetycznych podzielonych na następujące grupy zabiegowe :  

PROGRAM DIAGNOSTYCZNY CHECK-UP do której należy zabieg kontroli nawilżenia skóry

PROGRAMY WELLNESS do których należą : Masaż endodermiczny twarzy oraz Maska świetlna

PROGRAMY OCZYSZCZANIA SKÓRY takie jak :  Brusch, Ultradzięki 25kHz (peeling kawitacyjny z jonoforezą i sonoforezą) , Galvam, Mikrodermabrazja

PROGRAMY ODMŁADZAJĄCE : RF ( Fale Radiowe), Elektroporacja, Lifting, Elektrostymulacja bipolarna

ZASTOSOWANIE

Urządzenie kosmetyczne  - kombajn kosmetyczny 11 w 1 Elite -  1100

Urządzenie Elite umożliwia wykonanie następujących  zabiegów kosmetycznych :

Elektroporacja - Intensyfikacja działań.Elektroporacja jest techniką, która działa bezpośrednio na mechanizmy komórkowe , za pomocą impulsów elektrycznych i wibracji wytwarzanych przez dynamiczne mikro prądy. Specjalnie dobrane w warunkach laboratoryjnych miko prądy, o optymalnej częstotliwości otwierają w skórze kanały umożliwiając przekazanie w głąb skóry substancji dobranych w zależności od potrzeby jakie mają rozwiązać. Za pomocą Elektroporacji ,  która jest techniką  absolutnie bezbolesną i nieinwazyjną, można przenosić w głąb skóry nawet substancje o dużym ciężarze cząsteczkowym. Elektroporacja  wykorzystuje działanie pola elektrycznego na pory skóry, które poddane działaniu impulsów elektrycznych rozszerzają się powodując wzrost ich przenikalności. Dzięki temu  stosowane substancje kosmetyczne transportowane są do głębokich warstw skóry i działają na nie bezpośrednio. Zjawisko Elektroporacji występuje w komórkach  nabłonkowych dzięki  indukcji impulsu elektrycznego który czasowo zmienia strukturę membrany  (ściany komórek) i tworzy kanaliki zwane "kanałami wodnymi" lub "elektro porami". Powstawanie tych elektro porów  występuje bezpośrednio po pojawieniu się impulsu elektrycznego, umożliwiając przejście cząsteczek aktywnych. Kanały te są utrzymywane przez okres czasu  wprost proporcjonalny do długości fali impulsu elektrycznego i trwają od kilku sekund do kilku minut.   Elektroporacja jest pomocna w leczeniu wielu chorób skóry, zarówno twarzy jak i ciała u mężczyzn i kobiet, z doskonałymi widocznymi rezultatami  już od pierwszego zastosowania. Elektroporacja  używana jest w medycynie estetycznej dla zwiększenia przepuszczalności tkanki skórnej dla substancji kosmetycznych. Inną rzeczą, o fundamentalnym znaczeniu jest jakość stosowanego produktu kosmetycznego oraz czas działania substancji czynnych. Dlatego do zabiegów Elektroporacji polecamy kosmetyki serii Isol. Elektroporacja to nowoczesna i uniwersalna metoda umożliwiająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek dzięki kanałom tworzącym się, pod wpływem pola elektromagnetycznego. Elektroporacja jest procesem odwracalnym, ale parametry prądu ustala się indywidualnie do danej linii komórek. Dobrze dobrane parametry zabiegu powodują, że jest to metoda bezpieczna i rzadko wywołuje działania niepożądane. Elektroporację należy wykonywać na sprawdzonych, dobrej jakości urządzeniach np. Overline Elite włoskiej produkcji. Tylko wtedy mamy pewność, że unikniemy nieprzyjemnych powikłań w wyniku zastosowania urządzeń niebadanych azjatyckiej produkcji. Zabieg elektroporacji są rewelacyjną alternatywą mezoterapii igłowej. Przeznaczony jest dla osób nielubiących i niestosujących  zabiegów inwazyjnych.

Zabieg RF – Fale Radiowe jest jednym z najnowszych osiągnięć na rynku kosmetologicznym. Seria zabiegów potrafi odmłodzić skórę nawet o 10 lat !  Zasada działania RF opiera się na wykorzystaniu efektu cieplnego do odmłodzenia skóry. Fale radiowe stymulują zarówno  tkanki powierzchowne jak  i głębsze warstwy skóry przez co  poprawia ich dotlenienie, odżywienie oraz mikro cyrkulację . Poprzez zwiększenie temperatury wewnątrz  skóry  następuje  zmiana struktury białek kolagenowych, które kurczą się i napinają  (efektu liftingu), co w rezultacie prowadzi do regeneracji skóry właściwej  poprzez zwiększenie jej spójności. Wzrost temperatury, spowodowany poprzez działanie fal radiowych  aktywuje fibroblasty co  w konsekwencji prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry, poprawia owal twarzy oraz koloryt cery.   Innym bardzo ważnym efektem działania Fal Radiowych jest oddziaływanie na komórki tłuszczowe. W szczególności efekt lipolizy oddziałujący  na adipocyty doprowadza do usunięcia kwasów tłuszczowych z rozbitych   trójglicerydów i wydalenia ich prosto do krwi i obiegu limfatycznego. Następuje usunięcie toksyn, poprawienie krążenie krwi oraz  wzmacnia się metabolizm komórkowy. Efekty Fal Radiowych po zabiegu na twarz:
- podniesienie owalu twarzy i podbródka
- ujędrnienie skóry
- redukcja zmarszczek
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
- odbudowa kolagenu
- terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
- zmniejszenie przebarwień
- redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Mikrodermabrazja diamentowa -  jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, którą wykorzystuje dermatologia estetyczna. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Usunięcie powierzchniowych warstw skórnych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia.  W urządzeniu została zastosowana mikrodermabrazja najnowszej generacji. Metoda w porównaniu do starszych rozwiązań jest bezbolesna,  nieinwazyjna i nie ma żadnych przeciwskazań aby ją stosować.  Dodatkowo zabieg w tej wersji  jest bardzo łatwy wykonaniu.  Metoda ta jest wykorzystywana w ośrodkach medycznych i kosmetycznych,  a jej efekty sprawiły iż zaczął on zastępować tradycyjne metody.  Po mikrodermabrazji zostaje usunięty stary naskórek ,  dzięki czemu zwiększa się przepuszczalność skóry  a tym samym  wchłanianie produktów kosmetycznych. Urządzenie zawiera 4 jednorazowe końcówki które dobieramy w zależności od  rodzaju skóry pacjenta.  Końcówki robocze zostały opracowane na podstawie długotrwałych  badań klinicznych i odpowiednio dobrane do każdego rodzaju skóry . Dzięki temu zabieg można wykonać każdemu i znacznie redukujemy możliwość pomyłki przy doborze parametrów zabiegu. Działanie końcówki roboczej pozwala na jednolitą prace i zapewnia delikatne usunięcie wierzchniej warstwy  naskórka bez jakichkolwiek zaczerwienień i podrażnień jak w innych metodach. Dodatkowo rączka posiada otwór umożliwiający dodatkową regulacje siły ssania. Efekty zabiegu mikrodermabrazji :
- efekt natychmiastowej i widocznej poprawy stanu i kolorytu skóry
- delikatny efekt rozjaśnienia skóry
- spłycenie i wygładzenie drobnych zmarszczek
- poprawienie napięcia i elastyczności poprzez pobudzanie syntezy kolagenu
- usuwanie zmian barwnikowych posłonecznych i starczych
- likwidacja drobnych blizn
- zamykanie rozszerzonych porów i zaskórników
- regeneracja szarej i zmęczonej skóry

Masaż endodermiczny -       Technika ta która używa próżni aby powodować miejscowe przekrwienie oraz zwiększyć przepływ krwi.  Stymuluje system mikrokrążenia przez co pozwala na większe odżywienie tkanek i dostarczenie do komórek większej ilości telenu. Masaż podciśnieniem  powoduje:
- zwiekszenie metabolizmu
- unaczynienie tkanki
- drenaż limfatyczny
- oczyszczanie
- tonizacje
- stymuluje krążenie powierzchniowe

Zabieg ten może być stosowany codziennie i dostosowany do indywidualnych potrzeb.  Dzieki regulacji intensywności ssania może być stosowany dla każdego rodzaju skóry. Dodatkowym atutem urządzenia są wymienne nakładki higieniczne  które bardzo łatwo zdezynekować. Zalecany czas trwania pierwszych zabiegów to około czterech lub pięciu minut. Zabieg powinni powtórzyć się co najmniej w dwóch lub trzech kolejnych dniach. Zabiegi nastepne ,  podtrzymujące powinny trwać od 8:00 do 10:00 minut

Peeling kawitacyjny  - jest to świetna alternatywa oczyszczania skóry dla osób nieodpornych na ból podczas zabiegu tradycyjnego. Opisywane urządzenie kosmetyczne  pozwoli nam optymalnie dobrać rodzaj peelingu kawitacyjnego dla potrzeb konkretnej osoby. W opisywanym modelu zabieg peelingu kawitacyjnego połączony jest z sonoforeza i jonoforezą. Dzięki specjalnie zaprojektowanej rękojeści wykonać można aż 12 różnych zabiegów dedykowanych dla osób z różnymi problemami skórnymi. Zastosowany w urządzeniu peeling kawitacyjny- umożliwia za pomocą specjalnej szpatuły i  przy pomocy ultradźwięków w połączeniu z mikromasażem wykonać zabieg oczyszczania skóry. Złuszczanie naskórka następuję podczas zjawiska kawitacji. Na zwilżonej skórze w połączeniu z ultradźwiękami powstają mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje nagła zmiana ciśnienia, pęcherzyki pękają złuszczając martwy naskórek. W taki sposób następuje oczyszczanie skóry. W czasie zabiegu słychać działanie ultradźwięków w postaci delikatnego piszczenia. Sam zabieg jest bezbolesny i przyjemny. Skóra przygotowana zostaje do wchłonięcia aktywnych substancji z kosmetyków.

Sonoforeza – wykorzystuje ultradźwięki za pomocą których przy użyciu specjalnego żelu wtłaczane są składniki czynne w głąb skóry. W czasie jonoforezy wykonywany jest tzw. mikromasaż dzięki zastosowaniu fali dźwiękowej o zmienionym kształcie. Masaż taki poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórkowe i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry

Jonoforeza – dzięki specjalnie skonstruowanej rękojeści w urządzeniu Over 1031 mamy możliwość wykonania dodatkowo jonoforezy. Zabieg ten wykorzystuje prąd galwaniczny, który w połączeniu z ultradźwiękami daje działanie wzmocnione do zastosowania w leczeniu większości niedoskonałości twarzy

Kontrola wilgotności- do określania rodzaju skóry. Dzięki temu w łatwy sposób można dobrać rodzaj zabiegu do skóry.

Bio-lifting mikro stymulacji służy  do przeprowadzenia zabiegu stymulacji skórnej w celu odżywienia i dotlenienia tkanek oraz stymulacji fibroblastów i zwiększenie ilości kolagenu. Powoduje przyśpieszenie krążenia krwi. Zabieg przebiega w 4 etapach z których każdy używa innego prądu i trwa 40-45 minut. Program 1 powoduje zwiększenie krążenia krwi, 2 odżywia i detoksykuje poprzez drenaż, 3 to lifting, redukcja zmarszczek, ujędrnianie

Elektrostymulacja bipolarna – pobudza mięśnie w delikatny i selektywny sposób. Służy do przeprowadzenia zabiegu wzmocnienia i napięcia mięśni twarzy. Elektrostymulacja wykorzystuje prąd małej częstotliwości, który pobudza mięśnie do wysiłku. Za pomocą impulsów elektrycznych stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Urządzenie powoduje pobudzenie przemiany materii, krążenie krwi oraz limfy, uelastycznia, ujędrnia i stymuluje mięśnie.

Galvan- służy do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądu stałego. Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystujemy prąd stały. Wykonujemy ją za pomocą galwanu, urządzeniu, które również wykorzystujemy do zabiegu jonoforezy. Do zabiegu używamy elektrod. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje przekrwienie skóry i poprawę napięcia.

Maska świetlna -  nieuporządkowane drgania naszych  komórek  mogą doprowadzić do tworzenia się różnych niedoskonałości na naszej skórze. Terapia przy użyciu fal elektromagnetycznych o  różnych długościach (każdy kolor  to fala elektromagnetyczna o określonej długości)  porządkuje drania komórek co znacznie ogranicza tworzenie się wykwitów skórnych. Maska Led w połączeniu z dedykowanymi  maskami algowymi , daje skórze właściwą równowagę i zwiększa efekt końcowy pozostałych zabiegów.

Brush –  jest jednym z najważniejszych zabiegów oczyszczających. Ma delikatne mechaniczne działanie i wykonywany jest przez różnego rodzaju szczotki.

ELEMENTY SKŁADOWE

- check-up
- masaż endodermiczny
- maska świetlna na twarz
- scrub Brushes
- ultradźwięki 25KHz
- galwan
- mikrodermabrazja
- RF fale radiowe
- elektroporacja
- ifting
- elektrostymulacja bipolarna

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Gwarancja dobrych cen
Zgodnie z naszym hasłem " Nasz Klient naszym Partnerem handlowym" staramy się zagwarantować Ci najlepsze ceny. Jeśli znalazłeś ten sam produkt taniej, to dzwoń lub pisz. Zaproponujemy Ci nową bardziej atrakcyjną cenę. Przy większych zakupach, istnieje możliwość negocjacji cen lub otrzymania darmowego transportu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl